| Input Voltage | 100-240V |
|---|---|
| Humidity Range | 10% To 95% |
| Installation Method | Floor Installed |
| Product Category | Communication Power Supply |
| Capacity | 48V/10A~600A |
| Features | Commercial Power Safe, Industrial Commercial Storage, Commercial Energy Backup |
|---|---|
| Product Name | Pole Mount Battery Box |
| Mount Way | Pole Mount |
| Battery Shelf | Two Battery Shelves |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Product Name | Telecommunications Power Supply |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To 55°C |
| Input Voltage | 100-240V |
| Mount Way | 19-inch Mount |
| Surface | Outdoor Powder Coating |
| Product Name | Telecommunications Power Supplies |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To 55°C |
| Input Voltage | 100-240V |
| Mount Way | 19-inch Mount |
| Surface | Outdoor Powder Coating |
| Product Name | IP55 Rated Enclosure |
|---|---|
| Cooling System | Air Conditioner With Fans |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Protection Level | IP55 |
| Material | Galvanized Steel/ Stainless Steel |
| Product Name | Stackable LiFePO4 Battery |
|---|---|
| MPPT Efficiency | 99.9% |
| Protection Level | IP51 |
| Material | Lithium Iron Phosphate |
| Nominal Voltage | 51.2V |