| Product Name | Outdoor Power Cabinet |
|---|---|
| Installation Method | Pole Mounted |
| Temperature Range | -40°C To 55°C |
| Input Voltage | 100-240V |
| Mtp Connector Rl | ≥60dB |
| Name | Outdoor Power Cabinet |
|---|---|
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Protection Level | IP55 |
| Cabinet Layout | 3 Compartment |
| Illumination | LED Lamp |
| PRoduct Name | Outdoor Equipment Cabinet |
|---|---|
| Install Method | Pole/Wall Mount |
| Material | Galvanized Steel/ Stainless Steel |
| Customized Service | Yes |
| UPS Capacity | 1KVA/800W |
| Product Name | Outdoor UPS Cabinet |
|---|---|
| Install Method | Pole/Wall Mount |
| Material | Galvanized Steel/ Stainless Steel |
| Customized Service | Yes |
| UPS Capacity | 500VA/400W |
| Name | Outdoor Power Cabinet |
|---|---|
| Internal Space | 40-45U |
| Cooling Capacity | AC Or DC Aircon |
| Monitoring System | FSU With Remote Monitoring Control |
| Humidity Range | 10% To 95% |
| Product Name | Power Supply Cabinet |
|---|---|
| Communication Interface | RS232/485, SNMP |
| DC Output | 42V - 58V DC |
| AC Input | 90V -290V AC |
| Application | Indoor |
| Name | Outdoor IP55 Power Enclosure |
|---|---|
| Internal Size | W×D×H 900×900×2150mm |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Protection Level | IP55 |
| Cabinet Layout | One Compartment |
| Product Name | Outdoor Battery Cabinet |
|---|---|
| Cooling | 400W DC Air Conditioner |
| Surface Coating | Powder Coating |
| Customize Service | YES |
| Product Category | Outdoor Battery Storage Cabinets |
| Product Name | Outdoor Power Cabinet |
|---|---|
| Input Voltage | Single Phase 220Vac |
| Output Voltage | 48V(40 - 58Vdc (adjustable) |
| Power | 11.6KW-34.8KW |
| Power Factor | ≥0.99 |
| Product Name | Telecom Power Supply |
|---|---|
| Color | Ral7035 Or Ral7032 |
| Installation Type | Pole/ Wall Mounted |
| Application | Telecom Base Station |
| Frequency | 50/60Hz |